Titulní obrázek

Toyota Land Cruiser Connect je nyní na trhu za zvýhodněnou cenu

V současné době se Toyota Land Cruiser nabízí na českém trhu s třídveřovou a pětidveřovou karoserií. Delší varianta je k dispozici v pětimístném nebo sedmimístném provedení. V případě pohonných jednotek je pro třídveřový Land Cruiser k dispozici pouze turbodiesel 3,0 l D4-D s výkonem 140 kW ve spojení s šestistupňovou manuální převodovkou.

Povinné ručení online: neobíhejte pojišťovny a nezvěte si domů pojišťovací poradce? Využijte sjednání povinného ručení online přes internet. Ušetříte drahocenný čas, v kalkulátoru pojištění naleznete optimální sazbu pro vaše vozidlo a navíc výrazně ušetříte.

Pětidveřové provedení je nabízeno se stejným motorem v kombinaci s manuální nebo automatickou převodovkou a v sedmimístné verzi může být vybaveno i zážehovým šestiválcem 4,0 l Dual VVT-i s výkonem 207 kW. Standardní nabídku výbav označených Terra, Sol a Lux v letních měsících doplní akční výbavy Connect a Connect+, které nabízejí cenové zvýhodnění 90.000 Kč a rozšířenou výbavu.

Výbava Connect vychází z dosavadního provedení Lux Navi, ovšem cena modelu je nyní díky cenovému zvýhodnění od 1.374.900 Kč za pětidveřovou karoserii ve spojení se vznětovým motorem a pětistupňovou automatickou převodovkou. Model Toyota Land Cruiser nám svou výbavou Connect nabídne mimo jiné navigační systém s HDD, DVD měnič, audiosystém JBL, 14 reproduktorů, kamery pro sledování okolí vozu, adaptivní xenonové světlomety (HID), Smart Entry & Start (systém inteligentního klíče), interiér obložený kůží, systémy aktivní bezpečnosti včetně kontroly stability a trakce, systémy asistence pro jízdu z/do kopce, kineticko-dynamický systém zavěšení kol (KDSS), nebo pomocný systém pro jízdu terénem „Crawl Control“.

Výbava Connect+ vychází z dosavadní výbavy Premium, ale i zde je cenové zvýhodnění a ceny začínají na částce 1.509.900 Kč za Land Cruiser s pětidveřovou pětimístnou karoserii s turbodieselem a automatickou převodovkou. Standardem pro Connect+ jsou stejné prvky výbavy jako u provedení Connect, které doplňuje adaptivní tempomat, elektricky ovládané střešní okno, interiér obložený kůží a dřevem, audio a zábavní systém pro druhou řadu sedadel, přednárazový bezpečnostní systém „Pre-Crash“ a stejně tak zadní pneumatické tlumiče pérování.

U tohoto modelu si navíc můžeme nastavovat světlou výšku vozu. Toyota uvádí, že Land Cruiser v akčních verzích Connect a Connect+ bude k dispozici od 1. července do 30. září letošního roku.